70 let letiště Rakovník - letecký den

AK RAKOVNÍK

Letiště 2613

Nejsnáze se k nám dostanete Vaším osobním automobilem, který můžete zaparkovat na vyhrazené ploše v areálu letiště. Směr na letiště bude označen na všech hlavních křižovatkách ve městě. ZVĚTŠIT MAPU

DOPRAVA AUTEM

Nejsnáze se k nám dostanete Vaším osobním automobilem, který můžete zaparkovat na vyhrazené ploše v areálu letiště. Směr na letiště bude označen na všech hlavních křižovatkách ve městě. Parkování je zajiště pod přistávací plochou. Na letiště se dostanene po silnici okolo výrobní haly společnosti Valeo.
VEŘEJNÁ DOPRAVA

Pravidelně jezdí autobusové spoje do Rakovníka jak z Prahy (45 minut), tak z dalších měst. Nejblíže je vlaková zastávka Rakovník-západ, ze které se na letiště dostanete pohodlně pěšky.
VLASTNÍM LETADLEM

Bude upřesněno.
UBYTOVÁNÍ

Ubytovat se můžete v jednom z penzionů ve městě. Většinu jich najdete na mapě zde: https://www.penziony.cz/ubytovani/rakovnik/
VSTUPENKY

Bude upřesněno.
POKYNY PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Směr na parkoviště akce bude značen cedulemi se symbolem letadla a šipkou se směrem, cedule budou rozmístěny na všech potřebných křižovatkách ze všech příjezdových tras v Rakovníku.

Vozíčkáři budou mít zajištěn příjezd přímo do areálu letiště, kde budou moci zaparkovat.

Policie ČR bude spolupracovat při řízení dopravy a bude připravena odtáhnout auta parkující mimo vyhrazené místo.

Parkoviště je od areálu vzdálené cca 500m, pokud chcete být včas v místě akce, počítejte s potřebnou časovou rezervou.

Plocha areálu je pokryta travou, dobrým doplňkem pro sledování ukázek je deka nebo různé sedačky.

V místě akce bude zajištěna zdravotní asistence, v případě zdravotních komplikací prosím kontaktujte pořadatelskou službu, která bude dosažitelná ve všech prostorách a zajistí informování zdravotníků.

Jelikož bude v místě akce větší koncentrace lidí, hlídejte si patřičně své osobní věci, v prostoru pro diváky se budou pohybovat uniformovaní i neuniformovaní policisté a budou dohlížet na veřejný pořádek.

Dbejte na pokyny pořadatelů a nepřekračujte vyznačené linie!INTERAKTIVNÍ MAPA AREÁLU

Klikněte pro mapu ve velkém rozlišení!

PARTNEŘI 2018


GENERÁLNÍ PARTNEŘI
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
PARTNEŘI