70 let letiště Rakovník - letecký den

AK RAKOVNÍK

Letiště 2613

Nejsnáze se k nám dostanete Vaším osobním automobilem, který můžete zaparkovat na vyhrazené ploše v areálu letiště. Směr na letiště bude označen na všech hlavních křižovatkách ve městě. ZVĚTŠIT MAPU

DOPRAVA AUTEM

Nejsnáze se k nám dostanete osobním automobilem, který můžete zaparkovat na vyhrazeném parkovišti nedaleko areálu letiště, parkování je zdarma. Parkoviště je od areálu vzdálené cca 500m, pokud chcete být včas v místě akce, počítejte s potřebnou časovou rezervou. Směr na parkoviště akce bude značen cedulemi se symbolem letadla a šipkou se směrem, cedule budou rozmístěny na všech důležitých křižovatkách ze všech příjezdových tras v Rakovníku, nájezd na parkoviště bude řízen organizátory. Policie ČR bude spolupracovat při řízení dopravy a bude připravena odtáhnout auta parkující mimo vyhrazené místo. Příjezd bude možný ze směru od kruhového objezdu nad městem směr Pavlíkov, druhý příjezd bude za halou firmy Eberspacher.
Vozíčkáři budou mít zajištěn příjezd přímo do areálu letiště, kde budou moci zaparkovat.
VEŘEJNÁ DOPRAVA

Pokud nevolíte cestu vlastním vozem, můžete se do Rakovníka dostat autobusem tak i vlakem, využijte systém iDOS pro optimální spojení Nejbližší vlaková stanice je Rakovník-Západ, dál už musíte pěšky, cca 2 km.
PĚŠKY NA LETIŠTĚ

Procházkou po standardní přístupové cestě přes průmyslovou zónu. Dbejte zvýšené opatrnosti s ohledem na možný provoz. Půjdete po asfaltové komunikaci.
VLASTNÍM LETADLEM

přílety možné do 12:00 LT, pro přílet je nutné rádiové spojení. Stojánka pro návštěvníky bude ve východní části letiště, po zaplnění v západní části.
Informace: https://lis.rlp.cz/vfrmanual/actual/lkrk_text_cz.html
AREÁL LETIŠTĚ

Areál letiště bude pro návštěvníky otevřen od 10:00, samotný program bude probíhat od 12:30 do 16:30.
Před začátkem a po ukončení hlavního programu budou probíhat vyhlídkové lety pro veřejnost.
VSTUPENKY

vstupné dospělí od 18 let 150,- Kč, děti od 6 do 18 let 80,- Kč, do 6 let zdarma, slevy se neposkytují.
Vstupenky budou k prodeji pouze na místě v den konání akce.
POKYNY PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Pohybujete se v prostoru letiště a jsou proto vymezeny zóny pro diváky. Dbejte pokynů pořadatelů a nepřekračujte vymezené linie, děkujeme.

Plocha areálu je pokryta trávou, dobrým doplňkem pro sledování ukázek je deka nebo různé sedačky.

V místě akce bude zajištěna zdravotní asistence, v případě zdravotních komplikací prosím kontaktujte pořadatelskou službu, která bude dosažitelná ve všech prostorách a zajistí informování zdravotníků.

Jelikož bude v místě akce větší koncentrace lidí, hlídejte si patřičně své osobní věci, v prostoru pro diváky se budou pohybovat uniformovaní i neuniformovaní policisté a budou dohlížet na veřejný pořádek.
UBYTOVÁNÍ

Ubytovat se můžete v jednom z penzionů ve městě. Většinu jich najdete na mapě zde: https://www.penziony.cz/ubytovani/rakovnik/

INTERAKTIVNÍ MAPA AREÁLU

Klikněte pro mapu ve velkém rozlišení!

PARTNEŘI 2018


GENERÁLNÍ PARTNEŘI
    MEDIÁLNÍ PARTNEŘIPARTNEŘI


Kudyznudy.cz - tipy na výlet